O firmie

Home O firmie

Nasze usługi i kompetencje

Dzisiejszy rynek usług marketingowych wymaga od nas bycia wszechstronnymi ekspertami. Nasza agencja tworzy zespół specjalistów, który w zależności od założeń projektu oraz potrzeb naszych Klientów zaproponuje zindywidualizowaną ofertę, posługując się specjalistyczną wiedzą z obszarów projektowania, programowania, administracji usługami IT. Planujemy strategie oraz kampanie marketingowe, które wprowadzą Twoją firmę na rynek lub umocnią jej pozycję. Dzięki temu jesteśmy elastyczni, a koszty projektu są zoptymalizowane.

Doradztwo marketingowe

Specjalizujemy się w obszarach marketingu, PR-u i zarządzania, ze szczególnym uwzględnieniem Internetu. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów marketingowych na terenie całej Polski.

Analizy rynku i audyty

W celu sformułowania odpowiednich założeń dla nowego projektu marketingowego niezbędna jest analiza sytuacji rynkowej, poczynań konkurencji, a także aktualnych procesów w firmie.

Strony i sklepy internetowe

Projektujemy i wykonujemy strony firmowe oraz sklepy internetowe. Pracujemy dla miast i gmin. Posiadamy własny dział Social Media. Projekty internetowe realizujemy kompleksowo.

Identyfikacja wizualna

Doświadczeni graficy, designerzy oraz copywriter, których zdolności wykorzystujemy na rzecz naszych Klientów, przygotują dobrze przemyślaną komunikację wizualną dla Twojej marki.

Wideo reklamowe i dla SM

Posiadamy doświadczenie w produkcji wideo dla biznesu. Zajmujemy się przygotowaniem scenariusza, aranżujemy plany oraz realizujemy nagrania wraz z montażem i publikacją.

Hosting, domeny, usługi IT

Nasza agencja świadczy szeroki zakres usług w zakresie doboru i dostarczenia usług serwerowych. Doradzamy w wyborze właściwej domeny oraz zajmujemy się ich utrzymaniem.

Założyciel agencji WR consulting Wiktor Ruminkiewicz działa na rynku reklamy od ponad 10 lat.

Poniżej krótki życiorys zawodowy:

Wiktor Ruminkiewicz:

Zajmuje się doradztwem marketingowym ze szczególnym uwzględnieniem Internetu.

Swoją karierę zaczynał od pracy w Poznaniu przy innowacyjnym portalu kreatywnych studentów estudents.pl, którego był współzałożycielem, następnie wspomagał działanie i rozwój poznańskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w ramach, którego prowadził swoje pierwsze firmy związane m.in. z reklamą, e-PR, Internetem. W 2008 roku wrócił do swojego rodzinnego miasta Konina, gdzie objął stanowisko menadżera w agencji interaktywnej NetCare, w roku 2009 rozpoczął pracę w spółce LM Lokalne Media na stanowisku menadżera ds. rozwoju, z którą współpracuje do dnia dzisiejszego. Obecnie prowadzi własną firmę zajmującą się doradztwem z zakresu marketingu i optymalizacji procesów biznesowych.

Wykładowca PWSZ w Koninie, przedmiot: marketing internetowy.

Właściciel sklepów internetowych: https://rodonagotowo.pl oraz https://okshop.pl

Współorganizator i trener w różnego typu szkoleniach biznesowych, głównie z obszaru przedsiębiorczości, umiejętności miękkich i marketingu. 

Od 2011 roku doradca i konsultant zarządów obiektów hotelowych i ośrodków szkoleniowych (m.in. OSW Wityng w Mikorzynie, Ośrodek Delfin w Półwiosku Starym k. Ślesina, hotel Pałacyk w Koninie).

Szef marketingu w trzeciej, co do wielkości sieci aptek: Prima oraz Prezes Zarządu spółki produkcyjnej z branży AGD, suplementy diety.

Do grona klientów należą m.in. Grupa Aptek Prima, sklep internetowy DVDmax.pl, Centrum Handlowe Ferio Konin, OSW Wityng, Impexmetal SA, stacje benzynowe BP Konin, sieć lodziarni Beza-krówka, Wakepark Ślesin, PWiK w Koninie, Hotel Pałacyk, KMK-KLINKIER, elektroniczne papierosy Cigger, sala bankietowa Factoria i wielu innych.

Doradztwo marketingowe i szkolenia

Specjalizujemy się w obszarach marketingu, PR-u i zarządzania, ze szczególnym uwzględnieniem Internetu. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów marketingowych i szkoleniowych na terenie całej Polski.

Przykłady realizacji:

  • strategia marki Primabiotic (primabiotic.pl) włącznie z kreacją produktów, logistyką, procesem dystrybucji, hr, zarządzanie projektem w okresie 6 miesięcy.
  • strategia komunikacji i marketingu dla hotelu Wityng (nasza firma doradza zarządowi przez ostatnie kilka lat realizując komunikację w różnych kanałach)
  • strategia komunikacji i marketingu dla marki Jolko, producenta małego AGD (jolko.pl)
  • strategia komunikacji i marketingu dla producenta desek elektrycznych YesDzik (yesdzik.pl)
  • stworzyliśmy identyfikacją marki Beza Krówka (lody rzemieślnicze) włącznie z komunikacją wizualną punktów sprzedaży oraz działaniami w mediach społecznościowych
  • strategia wejścia na rynek zagraniczny oraz cała kreacja marki Yumenatsu.

Nazwa firmy:
WR consulting Wiktor Ruminkiewicz
Stanowisko: właściciel
Okres zatrudnienia: kwi 2012 – obecnie

Kompleksowe działania marketingowe i promocyjne dla małych i średnich firm. Tworzenie profesjonalnych rozwiązań w zakresie wizerunku w Internecie. Branding, planowanie i doradztwo strategiczne.

Nazwa firmy:
LM Lokalne Media Sp. z o.o.
Stanowisko: Menedżer ds. rozwoju
Okres zatrudnienia: sie 2009 – lis 2011
Czas zatrudnienia: 2 lata 4 mies.
Współpraca z podwykonawcami i dostawcami (od strony handlowej i ewentualnie technicznej), ocena i rozwój nowych możliwości marketingowych dla produktu/usługi/działu, budowanie świadomości marki, opracowywanie strategii marketingowej lub inwestycyjnej nowych działów, ewentualnie planów sprzedaży. Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu/usługi, budowanie relacji typu B2B. Aktywna współpraca z innymi działami firmy, zarządzanie projektami i motywowanie zespołu, organizowanie przetargów, udział lub prowadzenie konferencji, reprezentacja firmy na zewnątrz.

Nazwa firmy:
NetCare.pl agencja interaktywna
Stanowisko: menedżer
Okres zatrudnienia
sie 2008 – maj 2009
Czas zatrudnienia: 10 mies.

Odpowiedzialny za sprzedaż, HR, szkolenia wewnętrzne (samodzielne przygotowywanie programów i dobór zagadnień, a także przeprowadzanie szkoleń), motywacja zespołu, tworzenie procedur, kontakt z klientami oraz partnerami kluczowymi, negocjacje, PR, zarządzanie projektami, coaching, doradztwo w zakresie inwestycji, finansów, współtwórca strategii, tworzenie ofert produktowych działów interaktywnego oraz reklamy.